.

.

трговија на големо Дами Секси долна Облека Сатен Чипка Баскиски Корсет Посебна Туту Бела S-XXL bl1459

трговија на големо Дами Секси долна Облека Сатен Чипка Баскиски Корсет Посебна Туту Бела S-XXL bl1459

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
Сатенски
Број На Модел На:
Bl1459
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Материјал:
Spandex
боја:
Бела
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Ткаенина Тип:
Сатенски

Стоката во категоријата