.

.

Бесплатен Превозот Одлично!минијатурни Осветлување Светилки 24v 23ma 3мм A272

Бесплатен Превозот Одлично!минијатурни Осветлување Светилки 24v 23ma 3мм A272

DEN 983.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
24V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a272
НЕМА.:
a272
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
24V
моќност:
23MA
Обликот:
Други
Филамент:
Други
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата