.

.

300Pcs Тибет Сребро фенер spacer мушка 7.5x6.5mm

300Pcs Тибет Сребро фенер spacer мушка 7.5x6.5mm

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
nevstop
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch

Стоката во категоријата