.

.

година топла продаде мода 925 sterling silver & COM циркон женски прстени прст прстен свадба накит капка превозот промоција жени

година топла продаде мода 925 sterling silver & COM циркон женски прстени прст прстен свадба накит капка превозот

DEN 129.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
5mm
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Ѕвезда
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
5623
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
925 Sterling silver

Стоката во категоријата