.

.

Магнетни Риболов Игра Кутија 11 Риба + 1 Прачка Детска Играчка НОВИ

Магнетни Риболов Игра Кутија 11 Риба + 1 Прачка Детска Играчка НОВИ

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SZ001
Карактеристики:
Не-електрични
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Стоката во категоријата