.

.

Одлично!минијатурни Светилки Светилки 12v 10w Ba15d G18 Бесплатен Превозот A309

Одлично!минијатурни Светилки Светилки 12v 10w Ba15d G18 Бесплатен Превозот A309

DEN 1055.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
12V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a309
НЕМА.:
a309
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
12V
моќност:
10W
Обликот:
Круг
база:
ba15d
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата