.

.

Година Директна Продажба На Нови Професионални Ce Светилка Lumiled Lumiled Добро!минијатурни Светилка Светлина 28v 2w Ba9s T10x28 A110

Година Директна Продажба На Нови Професионални Ce Светилка Lumiled Lumiled Добро!минијатурни Светилка Светлина

DEN 78.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a110
НЕМА.:
a110
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
28V
моќност:
2W
база:
BA9S
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата