.

.

Бесплатен Превозот Добро!shadowless Сијалица 220v 40w E27 A258

Бесплатен Превозот Добро!shadowless Сијалица 220v 40w E27 A258

DEN 1319.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
220V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a258
НЕМА.:
a258
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
220V
моќност:
40W
база:
E27
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата