.

.

Бесплатен Превозот 28v 40ma Mf6 Ново!минијатурни Светилка Светлина A304

Бесплатен Превозот 28v 40ma Mf6 Ново!минијатурни Светилка Светлина A304

DEN 1007.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
24V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
A304
НЕМА.:
A304
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
28V
моќност:
40MA
база:
MF6
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата