.

.

JIGU Нови 6 Ќелија Лаптоп со Батерија За Acer TravelMate 4720 4730 6231 6291 6292 6452 6492 6493 6553 6593 6593G

JIGU Нови 6 Ќелија Лаптоп со Батерија За Acer TravelMate 4720 4730 6231 6291 6292 6452 6492 6493 6553 6593 6593G

DEN 384.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
за Acer за Acer TravelMate 4720 4730 6231 6291 6292 6452
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црна
гаранција:
12 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата