.

.

Ново!халоген Светлина Светилка 12v 35w 10x36 A188

Ново!халоген Светлина Светилка 12v 35w 10x36 A188

DEN 183.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a188
НЕМА.:
a188
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
12V
моќност:
35W
сертификација:
CE
Материјал:
Стакло
Спецификација:
10x36
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата