.

.

2018 Нови Врвни Мода Професионални Ce Светилка Lumiled Бесплатен Превозот Одлично!минијатурни Светлина Светилка 240v T20x52 A289

2018 Нови Врвни Мода Професионални Ce Светилка Lumiled Бесплатен Превозот Одлично!минијатурни Светлина Светилка 240v

DEN 1151.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
240V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a289
НЕМА.:
a289
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
240V
моќност:
15w
база:
E14
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата