.

.

110v 5w E12 T13x34 Ново! Минијатурни Светилки За Осветлување A106

110v 5w E12 T13x34 Ново! Минијатурни Светилки За Осветлување A106

DEN 183.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a106
НЕМА.:
a106
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
110V
моќност:
5W
база:
E12
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата