.

.

Нова Опрема Моторни /менувачот моторни 5IK120GN-C во 220 VAC надвор 120W намалување ratio1:5 има 18 видови Вертикални AC мотор со вентилатор

Нова Опрема Моторни /менувачот моторни 5IK120GN-C во 220 VAC надвор 120W намалување ratio1:5 има 18 видови Вертикални

DEN 5745.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

сертификација:
CCC,CE
AC Напон:
208-230 / 240 V
Излезна Моќност:
120W
Број На Модел На:
5IK120GN-В
Тип:
Индукција На Моторни
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Фреквенција:
50/60Hz
Фаза:
Еднофазен

Стоката во категоријата