.

.

MD-214R Анти-отстранете ги и Безжичните Блескави Сирена w Strobe Светлината LED Резервната Батерија за Meian ST-V, ST-IIIB,ST-3Б,ST-VGT

MD-214R Анти-отстранете ги и Безжичните Блескави Сирена w Strobe Светлината LED Резервната Батерија за Meian ST-V,

DEN 743.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
MD-214R
Бренд Име:
Emooluxr
Фреквенција:
433Mhz
Алармот Во Режим:
Звук и Flash
Звук На Алармот:
100DB
Напојува со:
Изградена во батерија или адаптер
Анти-отстраните функција:
Yes
боја:
црвена и бела боја

Стоката во категоријата