.

.

Музика Нејзините Trombone Нешто Што не ќе се Разбере Памук Кратка Кошула Голема Големина Hombre Кратко Sleeve Tee Кошули Mens Случајни Кошули

Музика Нејзините Trombone Нешто Што не ќе се Разбере Памук Кратка Кошула Голема Големина Hombre Кратко Sleeve Tee

DEN 528.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
MEIL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Бесплатен превозот :
100% Памук Т Кошули
Сезоната:
Пролет лето Есен
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Обичај:
на располагање
Одговараат на:
Мажи Жени Деца
Перење Тип:
За перење Со Рачно и Машинско
Функција:
Анти-Навремено,Дише,Смешни,Кул,Удобно
боја:
Црвена,Црна,Сива,Виолетова,Кралска Сина,Бела,Жолта,Морнарица

Стоката во категоријата