.

.

QH-6B Акустична Гитара Пикап Жица за Антена Звучници+Микрофон+Контрола на Јачина на звук Кутија Магнети

QH-6B Акустична Гитара Пикап Жица за Антена Звучници+Микрофон+Контрола на Јачина на звук Кутија Магнети

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
пикап
Број На Модел На:
QH-6B

Стоката во категоријата