.

.

ЕЛЕКТРОДИ ЗА CETC41 ФУЗИЈА SPLICER за AV6471AV6471A AV6496 AV6471AG

ЕЛЕКТРОДИ ЗА CETC41 ФУЗИЈА SPLICER за AV6471AV6471A AV6496 AV6471AG

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
DJ-009
Бренд Име:
MDGTX

Стоката во категоријата