.

.

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Плус Големина Лабава Секојдневен Jumpsuit За Жените Лигавче Панталони Дами Harem панталони S-9XL Памук Rompers

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Плус Големина Лабава Секојдневен Jumpsuit За Жените Лигавче Панталони Дами Harem

DEN 864.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Jumpsuits
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
JMi897
Бренд Име:
TIYIHAILEY
Стил:
Повик
Должина:
Calf-Length Pants
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Одговара Тип:
Лабава
Начин на облекување:
Еден-Парче
боја:
сина,црна...
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL.4XL..
квалитет:
Висок квалитет
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
дизајн:
лабава jumpsuit
Материјал:
Памук
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Capris

Стоката во категоријата