.

.

4m Железо 2.8x1.4x0.5mm Спречување на Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо CH0122 5 Изберете Боја

4m Железо 2.8x1.4x0.5mm Спречување на Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија

DEN 40.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Zagos
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Ширина:
0.28cm
Производ Карактеристики:
Намалување На Недовршени Синџири
Објектот Дијаметар:
00.14cm
Објектот Висина:
0.05inch
Објектот Должина:
400cm
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
CH0122
Тип На Објект:
накит наоди

Стоката во категоријата