.

.

IP65 Водоотпорен за Постојан Струја Возачот за 7-10pcs 3W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА AC85-265V да DC20-36V 600mA

IP65 Водоотпорен за Постојан Струја Возачот за 7-10pcs 3W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА AC85-265V да DC20-36V 600mA

DEN 222.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Влезен Напон:
AC85-265V
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
2
Повратен Сигнал:
dc
Број На Модел На:
7-10*3
Бренд Име:
teopek
Влезниот Сигнал:
ac
Излезниот Напон:
DC20-36V 600mA
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата