.

.

Овална Алуминиум Легура Еден Switch - Океанот Сино/ Црна/ Црвена Боја

Овална Алуминиум Легура Еден Switch - Океанот Сино/ Црна/ Црвена Боја

DEN 358.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црвена, Црна, Сини И Океанот
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ST1008

Стоката во категоријата