.

.

15 mm калибар Цинк Легура Минијатурни Лежишта пиедестал KFL002 UCFL002 FL002 дијамант страната лежишта пиедестал

15 mm калибар Цинк Легура Минијатурни Лежишта пиедестал KFL002 UCFL002 FL002 дијамант страната лежишта пиедестал

DEN 684.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
KFL002 UCFL002 FL002 K002
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Стоката во категоријата