.

.

12 mm калибар цинк легура перница блок имајќи домување UP001 Сферични топката лого (Со ексцентричен ракав)

12 mm калибар цинк легура перница блок имајќи домување UP001 Сферични топката лого (Со ексцентричен ракав)

DEN 72.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
UP001
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Стоката во категоријата