.

.

Нови BM3548 Тестер на Изолација AC DC Напон Тековната Метар Multimeter

Нови BM3548 Тестер на Изолација AC DC Напон Тековната Метар Multimeter

DEN 1008.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
BM-3548
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само

Стоката во категоријата