.

.

15 l/min dc електрични вакуум пумпа, четка dc електрични вакуум пумпа

15 l/min dc електрични вакуум пумпа, четка dc електрични вакуум пумпа

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
12V, 24V
моќност:
Електричен
Број На Модел На:
Z5012-7006-3700
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Притисок:
150kpa притисок
Гориво:
DC напојување
Примена:
пумпа за воздух или издувниот воздух
Тип:
dc електрични вакуум пумпа
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
четка или brushless:
четка
сертификација:
CE,Rohs,ISO
основните материјали:
Пластични/PPS/Најлон,Хардвер,Гума
is_customized:
Yes
Големина:
50*70*100mm

Стоката во категоријата