.

.

0.6 Mpa BSP G1/2 Температура и Притисок Олеснување Вентил како TP сигурносен Вентил за Соларни бојлери Систем За 0,6 Mpa 99 centigrade

0.6 Mpa BSP G1/2 Температура и Притисок Олеснување Вентил како TP сигурносен Вентил за Соларни бојлери Систем За 0,6

DEN 357.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
моќност:
пневматски
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Тема Тип:
BSP
Структура:
безбедност
Actuator Режим:
Со Manual (Рачно) И Настава
Standard or Nonstandard:
Стандард
Порт Големина:
BSP 1/2
Број На Модел На:
WYA-15-0.6
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата