.

.

2018 Специјална Понуда Добро!sunlamps A8 U2, парична Казна Нога Форма, Kimbe Naisbitt Кварц Светилка за Фотографија Студио Осветлување Светилки 650w W034

2018 Специјална Понуда Добро!sunlamps A8 U2, парична Казна Нога Форма, Kimbe Naisbitt Кварц Светилка за Фотографија

DEN 176.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
W034
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата