.

.

500g Големи Топло Мека Памучна Бебе Плетење Волнени Предиво Млеко Памук Дебел Конец за Плетење Шамија Рака Плетење Капчиња Предиво

500g Големи Топло Мека Памучна Бебе Плетење Волнени Предиво Млеко Памук Дебел Конец за Плетење Шамија Рака Плетење

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 16, 18, 19, 20
Функција:
Анти-Бактерии
Број На Модел На:
М-390
Употреба:
плетење
Шема:
Избелени
Предиво Тип:
Чешлани
Техника:
прстен откачи
Стил:
Рачно Плетење
Материјал:
100% Акрилна
Тип:
Rayon Помеша Предиво
Тип На Производ:
Помеша Предиво

Стоката во категоријата