.

.

JIGU Нов Лаптоп Батеријата 3UR18650Y-2-QC261 CGR-Б/6H5 LC.BTP00.001 LIP6220QUPC SY6 За Acer Asprie 3050 3680 5050 5570 5580

JIGU Нов Лаптоп Батеријата 3UR18650Y-2-QC261 CGR-Б/6H5 LC.BTP00.001 LIP6220QUPC SY6 За Acer Asprie 3050 3680 5050

DEN 384.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
3UR18650Y-2-QC261
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црна
гаранција:
12 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата