.

.

shhworldsea авто пластични клипови и автомобилската пластични fastners за Nissan Altima 1997 година-на

shhworldsea авто пластични клипови и автомобилската пластични fastners за Nissan Altima 1997 година-на

DEN 399.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
7352
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.002kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата