.

.

24V4A Switch Модел Енергија на Снабдувачот, 24V4A DC Адаптер,

24V4A Switch Модел Енергија на Снабдувачот, 24V4A DC Адаптер,

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Употреба:
светлина
клучен збор:
24V4A Switch Модел Енергија на Снабдувачот, 24V4A DC Адаптер,
Гаранција:
3 година
безбедност:
CE, ROHS
домување:
Пластични , Не водоотпорен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата