.

.

shhworldsea авто пластични клипови и автомобилската пластични сврзувачки елементи за Кадилак.Deville&Севиља 1998-на

shhworldsea авто пластични клипови и автомобилската пластични сврзувачки елементи за Кадилак.Deville&Севиља 1998-на

DEN 146.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
681
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.002kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата