.

.

GV-TH022 данок диск држач за мотор со алуминиумска легура и варењето ,црна/сина 14*9*2cm tubo impuesto автомобил-стил

GV-TH022 данок диск држач за мотор со алуминиумска легура и варењето ,црна/сина 14*9*2cm tubo impuesto автомобил-стил

DEN 84.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Автомобил Данок Диск Носители
Бренд Име:
GOVI ТРКИ
Автомобил Производител:
Lotus,Lexus,Меркур,Кадилак,Ford,Акура,Maybach,Линколн,Џип,Infiniti,Aston Martin,Nissan,Saturn,Ferrari,Lamborghini,Porsche,Jaguar,Kia,Hummer,Mini,Audi,Mitsubishi,GMC,Chevrolet,Mazda,Dodge
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
GV-T022
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
2cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Должина:
14cm
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
црна/сребрена/црвена/сино
одговара за возило:
мотоцикл
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата