.

.

JIGU Нови 12 ќелија лаптоп батеријата АК.006BT.020 АК.006BT.025 AS07A31 за Acer Стремат 5732Z 5735 5737Z 5738 5740 5740G 7715Z AS5740

JIGU Нови 12 ќелија лаптоп батеријата АК.006BT.020 АК.006BT.025 AS07A31 за Acer Стремат 5732Z 5735 5737Z 5738 5740

DEN 647.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
Се стремат 5732Z 5735 5737Z 5738 5740 5740G
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
12 клетки
Батеријата Боја:
Црна
гаранција:
24 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата