.

.

GARTT 500 FBL TT 2.4 GHz 6Ch Flybaless вртежен момент Цевка RC Хеликоптер се вклопува Усогласат Trex 500

GARTT 500 FBL TT 2.4 GHz 6Ch Flybaless вртежен момент Цевка RC Хеликоптер се вклопува Усогласат Trex 500

DEN 4449.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Хеликоптер
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
Контрола На Канали:
6 Канали
Акција Време:
20min
Димензии:
840*310mm
Состојба на Собранието:
Речиси Готови
Полнење Напон:
3.3 v
Гаранција:
3months
Време На Полнење:
1hour
Предупредување:
над 18
Материјал:
Карбонски Влакна,Метал
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
Grownups
Моторни:
Brushless Мотор
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Контролор На Батеријата:
tranimitter батеријата
Приклучоци Тип:
no
Далечински Растојание:
500-800m
Извор На Енергија:
Електричен
Пакетот Вклучува:
хеликоптер комплет
Карактеристики:
Модел

Стоката во категоријата