.

.

2018 Отворено Ласерски Проектор Движи Главата Ново!burling Bl-120 Mito Мт Серија Студио Флеш Моделирање Светилка Jde14 50w/75w W033

2018 Отворено Ласерски Проектор Движи Главата Ново!burling Bl-120 Mito Мт Серија Студио Флеш Моделирање Светилка Jde14

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
W033
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата