.

.

Бесплатен превозот 15 mm калибар цинк легура rhombus имајќи домување UFL002 Сферични топката лого (Со ексцентричен ракав)

Бесплатен превозот 15 mm калибар цинк легура rhombus имајќи домување UFL002 Сферични топката лого (Со ексцентричен

DEN 240.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
UFL002 U002 FL002 UFL002C(E) 002CP15 002CPE
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Стоката во категоријата