.

.

80 ГРОЗДОВИ =480 Прекрасен (5CM) Медиум ПЕНА ЗГОЛЕМИ ЦВЕТ КУП W/ORGANZA МРЕЖА,СВАДБА ЦВЕТ ДЕКОРАЦИЈА.*(БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС)

80 ГРОЗДОВИ =480 Прекрасен (5CM) Медиум ПЕНА ЗГОЛЕМИ ЦВЕТ КУП W/ORGANZA МРЕЖА,СВАДБА ЦВЕТ ДЕКОРАЦИЈА.*(БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 3168.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Место на Потекло:
CN;SHN
Број На Модел На:
S-375A
Бренд Име:
Jarrey
Медиум ПЕНА ЗГОЛЕМИ W/ORGANZA МРЕЖА:
жичен матични
Рачно изработени:
Виолетова и Бела

Стоката во категоријата