.

.

За 2008-2009 CHEVROLET ПИОНЕР 6.0 L Кислород Сензор GL-24246 12612506 234-4246

За 2008-2009 CHEVROLET ПИОНЕР 6.0 L Кислород Сензор GL-24246 12612506 234-4246

DEN 884.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пионер-Година:
2008,2009
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Осветленост Дел Број:
234-4246
Поставување на Возило:
Задните
Специјални Функции:
Низводно Лево
Chevrolet Модел:
Пионер
Производителот Дел Број:
12612506
Другиот Дел Број:
2344246
Материјал Тип:
универзална сензор
Позиција:
Низводно Лево

Стоката во категоријата