.

.

10000pcs 3мм Смола Желе Кристал Камења Flatback Круг За Шиење облека Помине Уметност DIY

10000pcs 3мм Смола Желе Кристал Камења Flatback Круг За Шиење облека Помине Уметност DIY

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Смола
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Тема:
Цвет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Смола

Стоката во категоријата