.

.

30pcs, SG55 AG60 Shield Купот/Shrouds Плазма Машина потрошен материјал, СЕКРЕТАР-55 AG-60

30pcs, SG55 AG60 Shield Купот/Shrouds Плазма Машина потрошен материјал, СЕКРЕТАР-55 AG-60

DEN 552.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Примена:
60A
Број На Модел На:
AG60 / SG55

Стоката во категоријата