.

.

50PCS/OT Дома декорација додатоци лажни мини портокал парче симулација овошје Модел симпатична пластични Занаети Подароци минијатурни #DIY016

50PCS/OT Дома декорација додатоци лажни мини портокал парче симулација овошје Модел симпатична пластични Занаети Подароци

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
ПВЦ
Стил:
Јапонија Стил
Тема:
Цвет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Фестивал:
Роденден, Свадба, сувенири, Божиќ декорација
occation:
Дома декорација , DIY Додатоци, Подарок
Обликот:
портокал / Овошје

Стоката во категоријата