.

.

Емитување Студио Микрофон Микрофон Бум Режа Суспензија Рака Планината Стојат Шок - поддршка 360-степен прилагодливи

Емитување Студио Микрофон Микрофон Бум Режа Суспензија Рака Планината Стојат Шок - поддршка 360-степен прилагодливи

DEN 304.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црвена, бела, Сина, Црна
Стил:
Рачен Микрофон
Број На Модел На:
nb-35
Пакет:
Yes
Поларните Обрасци:
Cardioid
Бренд Име:
COOLVOX
комуникација:
Жичен
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Употреба:
Караоке Микрофон
Трансдуцерот:
Стенд
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
40*36CM
Боја:
црна, сина, бела црвена
Тежина:
0.67 KG
Поддршка На Тежина:
2KG микрофон
држете микрофон големина:
46mm да 54mm
Материјал:
челична конструкција
База Материјал:
Алуминиум Легура
зајакнување на:
Yes
Протегала должина:
80см

Стоката во категоријата