.

.

4 l/min 12v вакуум пумпа, четка 12v вакуум пумпа

4 l/min 12v вакуум пумпа, четка 12v вакуум пумпа

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
12V, 24V
Притисок:
Низок Притисок
Број На Модел На:
Z512-6004-2900
моќност:
Електричен
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Гориво:
DC напојување
Примена:
пумпа за воздух или издувниот воздух
боја:
Сива
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
основните материјали:
PPS или PC, Најлон,Најлон со влакна,Хардвер,Гума
Карактеристично:
четка dc мотор
Сертификат:
ISO9001
is_customized:
Yes
Големина:
92*38*62mm

Стоката во категоријата