.

.

7.2 V 1400mAh NI-CD Батерија За TK3107 Transceiver TK2107 двонасочна радио

7.2 V 1400mAh NI-CD Батерија За TK3107 Transceiver TK2107 двонасочна радио

DEN 269.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Димензии:
12.5*5.5*2.5 cm
Број На Модел На:
KNB-14
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата