.

.

MELE Природни аметист сребрен прстен, голем овален во 12mm*14mm, светло виолетова боја, големи и посебен стил, со врвен квалитет за жени

MELE Природни аметист сребрен прстен, голем овален во 12mm*14mm, светло виолетова боја, големи и посебен стил, со

DEN 1968.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Гем Боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
MELE
Прстени Тип:
Свадба Бендови
CertificateType:
ГТЦ
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
R0034-5
Повод:
Годишнина
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Заклучување
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
Аметист
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата