.

.

Се Движат Главата Божиќ Ласерски Проектор Добро!naisbitt Фу-400 Нови 300 Df-600 Батерија Флеш Моделирање Светилка Jde14 12v20w W031

Се Движат Главата Божиќ Ласерски Проектор Добро!naisbitt Фу-400 Нови 300 Df-600 Батерија Флеш Моделирање Светилка

DEN 114.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
w030
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата