.

.

Bahamut Туѓо татнежот на Прстен од Туѓо Предатор AVP Прстен

Bahamut Туѓо татнежот на Прстен од Туѓо Предатор AVP Прстен

DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Bahamut
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
BHAV-002
Материјал:
Метал

Стоката во категоријата