.

.

ABS Надворешноста Автомобил Врата се Справи со Капак Намали За Benz C Class W204 2010-2013 8pcs

ABS Надворешноста Автомобил Врата се Справи со Капак Намали За Benz C Class W204 2010-2013 8pcs

DEN 453.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
wroadavee
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2010-2013
Име На Модел:
За Мерцедес Бенц C Класа W204

Стоката во категоријата